Boom Boom Pow-Black eyed peas

make-up tipy a rady

24. ledna 2009 v 19:00 | jani13

MAKE-UP TIPY A RADY


CHCEŠ SE NALÍČIT, ALE NEVÍŠ JAKÁ MALOVÁTKA POUŽÍT? JAKÝ TRIK POUŽÍVAJÍ VIZÁŽISTÉ PŘO MODELOVÁNÍ OBLIČEJE ABY LÍČENÍ VYPADALO DOKONALE? ODPOVĚDI NA TYTO OTÁZKY A SPOUSTU DALŠÍCH ZAJÍMAVÝCH RAD A TIPŮ SE DOZVÍŠ PRÁVĚ TEĎ!
1.LÍČENÍM MŮŽEŠ ZZMĚNIT I TVAR OBLIČEJE! KULATÝ OBLIČEJ ZÚŽÍŠ NANESENÍM TVÁŘENKY SMĚREM OD KOUTU ÚST KE SPÁNKŮM. UŽŠÍ OBLIČEJ ZASE ROZŠÍŘÍŠ NANESENÍM TVÁŘENKY VODOROVNĚ SMĚREM K UCHU.
2. TMAVÉ KRUHY POD OČIMA A VIDITELNÉ VÁČKY NEJSOU JEN KOSMETICKÝM PROBLÉMEM. MŮŽOU SE TÍM PROJEVOVAT I ZDRAVOTNÍ PROBLÉMY JATER NEBO LEDVIN A TAKÉ NEDOSTATEČNÝ PITNÝ REŽIM. KDYŽ BUDEŠ PEČLIVĚ DODRŽOVAT PITNÝ REŽIM -2-3 LITRŮ NESLAZENÉ A NEPERLIVÉ VODY, MŮŽEŠ SE NEPĚKNÝCH KRUHŮ ALESPOŇ TROCHU ZBAVIT.

TIP:1.SKVĚLE POMÁHAJÍ I CHLADÍVÉ OČNÍ GELY
2.PRO ZAKRYTÍ TMAVÝCH KRUHŮ POUŽIJ PŘED NANÁŠENÍM MAke-UPU KVALITNÍ KOREKTOR, KTERÝM JE ZAKRYJEŠ
3.ZAČÍNÁŠ S LÍČENÍM? PAK VSAĎ NA SVĚTLÉ BYRVY,PŘIROZENĚ ZVÝRAZNĚNÉ ŘASY A LEHCE RŮŽOVÉ ZDRAVÍČKA. NAUČ SE POUŽÍVAT MAKE-UP. TEN ZAKRYJE DROBNÉ PUPÍNKY A OCHRÁNÍ PLEŤ PŘED NEPŘÍZNIVÝMI VENKOVNÍMI VLIVY A ZANÁŠENÍM PÓRŮ. BARVA BY MĚLA BÝT CO NEJPODOBNĚJŠÍ PLETI. OČNÍ STÍNY VYBÍREJ VE SVĚTLÝCH PASTELOVÝCH BARVÁCH-RŮŽOVÉ,BÉŽOVÉ,MODRÉ A PROTOŽE S LÍČENÍM ZAČÍNÁŠ , VYZKOUŠEJ STÍN S KULIČKOVÝM APLIKÁTOREM. ŘASY PROTÁHNI PRODLUŽUJÍCÍ ŘASENKOU A RTY TI POMŮŽE OPTICKY ZVĚTŠIT SVĚTLÝ LESK NA RTY, KTERÝ KLIDNĚ PŘETÁHNI PŘES HORNÍ RET.
4. VYMODELOVAT RYSY V OBLIČEJI TI POMŮŽE TMAVŠÍ MAKE.UP NEBO TVÁŘENKA.

RADA:PRO DENNÍ LÍČENÍ JE POUŽITÍ TVÁŘENKY JEDNODUŠŠÍ. PLATÍ PRAVIDLO-TMAVŠÍ POTLAČIJE,SVĚTLEJŠÍ ZVÝRAZŇUJE. VETŠÍ NOS ZAMASKUJEŠ TAK, ŽE NA HŘBET NOSU NANESEŠ JEMNĚ DO STRACENA TROCHU TVÁŘENKY.


POMOC...

  • VYSCHLA MI ŘASENKA!
ABYS MOHLA VYSCHLOU ŘASENKU JEŠTĚ ALESPOŇ JEDNOU POUŽÍT, TAK DO NÍ KÁPNI TROŠIČKU KRÉMU.  • ROZTEKLA SE MI ŘASENKA!
RTĚNKY, TUŽKY NA OČI I KONTRURKY SKLADUJV LETNÍCH MĚSÍCÍCH V LEDNIČCE. KDYŽ UŽ SE ROZTEČE, DEJ JI NA PÁR MINUT DO LEDNIČKY A PAK JI NOŽEM SEŘÍZNI DO PŮVODNÍHO TVARU.


  • ROZDROLIL SE MI PUDR!
NASYP HO DO VYMYTÉHO KALÍŠKU OD KRÉMU A NANÁŠEJ HO NA PLEŤ VELKÝM ŠTĚTCEM.

zdroj: text:top dívka
obrázek:google.cz (líčím se)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama