Boom Boom Pow-Black eyed peas

Květen 2009

Anketa o nej skladbu 2

29. května 2009 v 19:24 | SwEEt L@Dy :-* |  →music←
Ahojky,píšu jen kvůli té anketě o nej skladbu...hlasovat můžete do neděle tohoto týdne! Tak já pádim...

Klik na CČ

Ty woe...snad poprví píšu bez pixelek!

28. května 2009 v 18:03 | SwEEt L@Dy :-* |  →píšu←
Ahojky,moooc se vám omlouvám,že jsem poslední dobou nepsala žádné články apod. ale fakticky nemám moc času! Tak fakt promiňte! Jo, a docela mě překvapil pohled na mé počitadlo...Tolik lidiček? To si dělaté srandu néé? Vážně díky!!! Jste zlatíííčka! Miluju vááás!!!Takžééé...zítra se můžete těšit na další anketu o nej skladbu...ještě nevím jaký písničky dám do výběru mno...budu muset popřemýšlet..Jo a moje mladší sestřenice si založila svůj první blog!Je na stránce www.bombastick.blog.cz... tak se kdyžtak jukněte a napište ňáký ten koment!Díky! Na to že s blogařením teprve začíná má faktis hezůůů blog!Mno nic...Mějteee seee a těšteee seee a žijteee v pohoděěě eeetc...Jo a dneska píšu bez pixelek,protože se mi je sem nechce dávat xD

Vaše SwEEt L@Dy :-*Další infooo

24. května 2009 v 13:45 | SwEEt L@Dy |  →soutěže←
CawkyObrázek “http://i31.photobucket.com/albums/c364/carrielynne1/1pixelmyspace/onlineicons/online6.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.,tak jsem tady kvůli té anketě o nej skladbu...mno vy víte žhÉhttp://emo-hannah.blog.cz/? Takže ukončuji hlasování a s radostí vám mohu oznámit že vyhrála skladba číslo 3...tedy THE VERONICAS-UNTOUCHEDkisses!!!!Takže od této chvíle až do pátku příštího týdně zde můžete poslouchat tento skvělý songthwow.gif image by Salisko! Doufám že vás tato zpráva alespoň trochu potěšilahmm-1.gif image by Salisko...A ještě k Fashion bleskovcehttp://emo-hannah.blog.cz/...diplomky budou tak během tohoto týdne a to pro následující lidičky:
1.Purple L@dy
2.Cherry-rose
3._!Nave_Singer!_
4.Selenka
5.Andalusanka
6.Lady.Lorish
7._AnDYk
8.didisek2
9.Claire
Těmto lidičkám moc blahopřeji a děkuji jim za účast v této bleskovcehttp://emo-hannah.blog.cz/. Moc si toho vážímpixel!

Mno,tak to je asik vše! PapaPhotobucket - Video and Image Hosting!!!


Colorfull.jpg colorfull lollie pop image by cristinanbenjieAnketa o nej skladbu...respektive...mno vy víte xD

22. května 2009 v 16:27 | SwEEt L@Dy :-* |  →music←
Tááák a ještě píšu ohledně ankety o nej písničku!...respektive o skladbu,kterou zde chcete poslouchat celý následující týden..Hlasovat můžete do neděla 24.5. 2009!

Klik na CČ!


Fashion bleskovka!

22. května 2009 v 16:17 | SwEEt L@Dy :-* |  →soutěže←
Čauky,tak jsem tady...a to kvůli tý slibovaný fashion bleskovcePhotobucket - Video and Image Hosting...Takže tady jí máte mno Své odpovědi pište do komentářů! Na všechny lidičky kteří se přihlásí do této bleskovky bude čeká supr cenahttp://emo-hannah.blog.cz/!!!Uzávěrka je v něděli 24.5. 2009!!!

1.Máš ráda módu a nakupování?

2.Jakej styl máš nejradši?

3.Co je v tvém šatníku nej?

4.Co by jsis na sebe nikdy neoblíkla?

5..Kde nejradši nakupuješ?

6.Koupila jsis někdy něco u vietnamců?

7.Kolik peněz bys dala max.za tričko?

Vyber:


Emo styl/Barbie styl

Nokia/Sony Erricson

Palác Flora/Chodov

MCdonalds/KFC

Adidas/Roxy

New Yorker/Terranova
Neeew dess!!! Letní...

21. května 2009 v 18:17 | SwEEt L@Dy :-* |  →píšu←
CawkyObrázek “http://i31.photobucket.com/albums/c364/carrielynne1/1pixelmyspace/onlineicons/online6.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.!!!Rozhodla jsem se že pro vás udělaám neeew desshttp://emo-hannah.blog.cz/! Takže tady ho máte mno...Říkala jsem si že když se blíží to léto,udělám ňákej barevnej dessign s nějakým letním motivemPhoto Sharing and Video Hosting at Photobucket...tak snad se vám líbí mno...! Jen připomínám: Zítra se již můžete těšit na mega velkou bleskajdu na téma fashion (móda)thwow.gif image by Salisko a anketa o nej písničkumusic.gif mini music image by manicpanicd...respektive o píseň,kterou chcete následující týden na mém blogu poslouchatOuvindo música eletrônica!Tak se těšteeehttp://emo-hannah.blog.cz/!!!Mnoo nic..asik půjdu..Tak se mějtehttp://emo-hannah.blog.cz/!

Vaše 20n.gif(94 b)SwEEt L@Dy20n.gif(94 b) :-*


cute-1.jpg Scene image by starsinyoureyestonightSpoustůů novinéék!!! Snad to všechno poberete...

18. května 2009 v 16:33 | SwEEt L@Dy :-* |  →píšu←
Ahooojtéééthwow.gif image by Salisko!!! Mám pár nápadůthblinkinglightbulb.gif image by Salisko...a to ohledně videí a novinek ze světa módy a trendů...Takže napadlo mě že bych sem každý pátek dávala anketu,kde by jste si zvolili jaký videoklip zde chcete (pouze na týden)http://emo-hannah.blog.cz/.Halsovat můžete tedy každý týden od pátku do neděle.Takže když bude v anketě na výběr třeba Miley Cyrus-Fly on the wall nebo Vanessa Hudgens- Say Ok, vyberete si píseň kterou chcete následující týden poslouchatpixel. Mno snad jste to pochopilihttp://emo-hannah.blog.cz/..přinejhorším piště své otázky k tomuto tématu do komentů,ale myslím že všechno bude (snad) v pohodě...a teď k trendům...napadlo mě že bych sem začátkem každého měsíce psala co bude IN a co se bude nosit v následujícím měsíci.Takže např. všechny trendy a módní novinky na měsíc červen apod. aby jste zkrátka byly v obrazehmm-1.gif image by Salisko ...Mno nebojte,všecno postupem času pochopíte xD...A ještě néco ...chystám pro vás vééélkou módní bleskajdu! Předpokládám že jí sem dám tak v pátek,takže si budete muset ještě počkat mnoo..ale těšteee sehttp://emo-hannah.blog.cz/!!!! Samozřejmě pro výherce čekají láákavé cenyPhoto Sharing and Video Hosting at Photobucket!Tak cawkyPhotobucket - Video and Image Hosting!!!

P.S. Zaregistrovala jsem že se se mnou chce celkem hafooo lidiček spřátelithttp://emo-hannah.blog.cz/...takže spřátelím se ráda a s kýmkoliv..aspoň teda prozatím,takže klidně pište dálhttp://emo-hannah.blog.cz/! Díky moochttp://emo-hannah.blog.cz/!!!Faktis jsem nečekala, že můj blog je takhle ,,populární"pixel...


Vaše Ouvindo música eletrônicaSwEEt L@DyOuvindo música eletrônica :-*
Trendy!!!

15. května 2009 v 20:37 | SwEEt L@Dy :-* |  →móda a styl←
Chceš vědět co je právě teď IN? Pokud jo,čti dááál!
↓ ↓ ↓

1.Mikina s kapucou s různými obrázky nebo vzory! (Můj tip: Co takhle zkusit mikču s hvězdičkovými nebo zvířecími vzory?)

2.Velká taška přes rameno s origoš legračními potisky!

3.Růžová kšiltovka! Mrkni se po tés nápisem nad kšiltem!

4.Trička s komiksovými nebo zvířecími potisky!

5.Sluneční brýle? Jedině hranaté!

6.A nakonec....NOVINKA-TETOVÁNÍ NA ZUBY!!!Už jsi slyšela o tetování na zuby? Jsou to malinké nalepovací antialergenní obrázky s různými motivy.Říká se jim tatooth (tatoo-tetování a tooth-zub) na zubech ti vydrží až 4 dny. A co když je sníš? Nevadí! Neuškodí ti!
zdroy:Popcorn+Top Dívky

Lady GaGa...mno mnoo!!!

15. května 2009 v 17:48 | SwEET L@Dy :-* ..Kdo jinej žhé??? |  →píšu←
CawkyObrázek “http://i31.photobucket.com/albums/c364/carrielynne1/1pixelmyspace/onlineicons/online6.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.! Promiňte, že jsem tu delší dobu nebyla a nepřídávala článkyhttp://emo-hannah.blog.cz/,ale neměla jsem moc časík mnothawake-1.gif image by Salisko...RUŠÍM SONP (soutěž o nej příběh/báseň)http://emo-hannah.blog.cz/! Nikdo se totiž nepříhlásil...Asik byl úkol moc těžkýhttp://emo-hannah.blog.cz/..Nebyl to dobrý nápad.fnuuuciq..Proto určo vymyslím něco jinéhopixel! A doufám že se konečně někdo přihlásí jakooo!!! Takžeee nahoře máte neeew videjkooothwow.gif image by Salisko.Tentokrát Lady GaGa-Just dancemusic.gif mini music image by manicpanicd! Přiznávám se že nejsem velkým fanouškem Lady GaGahmm-1.gif image by Salisko,ale tahle písnička je fááákt bombováPhoto Sharing and Video Hosting at Photobucket!!!Takže příjemný poslechPhotobucket - Video and Image Hosting....Mno,to je asik tak všeee!!! Tak se mějte... a ještě jednou sorry za to že sem moc nechodimhttp://emo-hannah.blog.cz/! Jo,a dneska ještě určo ňáky ten článek přídámhttp://emo-hannah.blog.cz/.Tak čůůůsPixels!

Vaše Nepojmenovan14.gif image by TynuskaSwEEt L@DyNepojmenovan14.gif image by Tynuska :-*


Neeews!!!

9. května 2009 v 13:51 | SwEEt L@Dy :-* |  →píšu←

Cawky! Takže mám novinky...Mám neeew SB...Cherry-rose (jeji
blog:www.my-cherry-rose.blog.cz)http://emo-hannah.blog.cz/!!! Takže jakože bombathwow.gif image by Salisko!!!Jako snad budu mít čas všechno to obíhathttp://emo-hannah.blog.cz/..Jo, a taky mám neeew pixelky-bublinky!Jsou fakt božíííPhoto Sharing and Video Hosting at Photobucket!!! A určo jste si všimli že uplně nahoře máte malinkatý videjkooo. Takže při čtetení mejch ,,duchaplnejch" příspěvkůPhoto Sharing and Video Hosting at Photobucket, můžete poslouchat úžasnou Miley Cyrus a její božský song See you againmusic.gif mini music image by manicpanicd! Doufám že se vám bude líbit...A ještě připomínám SONP (soutěž o nej příběh). Pokud se chcete zúčastnit této soutěře musíte mi do zejtřka na e-mail jani12@centrum.cz poslat váš příběh/báseň, která musí obsahovat tato slova:Hannah Montana,referát,rajská omáčka,bezdomovec a rovnátka.Příběh/báseň musí dávat smysl!!! Vím že to tu opakuju pořááád dokola,ale prostě jsi nemůžu pomoct mnohmm-1.gif image by Salisko...tak to je asik všeee!!! Mějte sePhotobucket - Video and Image Hosting...

Vaše SwEEt L@Dy:-*Neeew SBénka!!! I am HAPPY!!!

7. května 2009 v 15:31 | SwEEt L@Dy :-* |  →píšu←
Jakooo jsem fakt HAPPYthwow.gif image by Salisko!!! Mám totiž neeew Sbénka-Lady.Lorish* a Claire! kisses

Tady jsou jejich blogy:


Tak se kdyžtak jukněte! Mají fakt hezůůů blogískyPhoto Sharing and Video Hosting at Photobucket!
A tady diplomek:
Po dlouhý době...

7. května 2009 v 11:41 | SwEEt L@Dy :-* |  →píšu←
Ahojky tak jsem tu po dlouhý doběhttp://emo-hannah.blog.cz/...Jelikož jsem neměla moc časík a taky se mi moc nechtělo psát články etc. ...No teď jsem doma,protože mi je mi blbě.Snad to bude dobrý...No asik jste si všimli že mám neeew design09.gif! A co? Líbí? Mě tedy rozhodněkisses!!! Takže doufám že i vám...a teď k SONP (soutěž o nej příběh)..jako moc jste mě tedy nepotešilithawake-1.gif image by Salisko! Nikdo mi totiž do dneška neposlal svůj příběh/básen,který musí obsahovat tako slova:Hannah Montana,referát,rajská omáčka,bezdomovec,rovnátka.Příběh/báseń musí dávat smysl!!!Náhradní termín uzávěrky je tuto sobotu!Takže pls. posílejte. Tak to je asik vše mno...Tak se mějte! PapaPhotobucket - Video and Image Hosting

P.S.vyhrála jsem 3.místo v SONB na www.fizlon.blog.cz!!! Díky všem za hlásky! Moooc si toho vážím!!!pixel

Vaše thblinkinglightbulb.gif image by SaliskoSwEEt L@dythblinkinglightbulb.gif image by Salisko :-*