Boom Boom Pow-Black eyed peas

Červen 2009

Týden tady nebudu

27. června 2009 v 10:34 | SwEEt L@Dy :-* |  →píšu←
Ahojte!!! Chci vám jenom říct že tady celej příští týden nebudu,takže nebudu přidávat články apod...na další music anketu se můžete těšit asik až za 14 dní mno...a taky jsem se rozhodla že zároveň s ní sem dám i fashion speciál na měsíc červenec ale nwm to jistě..uvidim.Jo a mám celkem štěstí jelikož se naše škola bude přestavovat bo co skončili jsme už ve čtvrtek a teď máme prázdninyyy!!! Jo a na vízu mám dvě dvojky takže celkem úspěch mno...Mno jedna 2 byla z matiky (to jsem čekala snad i horší) a druhá z informatiky (a jako to jsem se letos celkem snažila!...i že to mohlo být i lepší).Tak se asik mějte...a doufám že na vízu budou samí 1!!!

Vaše SwEEt L@Dy :-*Výtěz ankety o nej skladbu→Boom Boom Pow (Black eyed peas)

22. června 2009 v 17:28 | SwEEt L@Dy :-* |  →music←
Boom boom pow-Black eyed peas


Neeew rubrika →music←

22. června 2009 v 16:19
Čůsté! Ještě píšu ohledně neeew rubriky →music←...(možná že si ji někteří už všimli).Mno sem do té rubriky budu zapisovat jen zahájení ankety o nej skladbu,vyhodnocení ankety o nej skladbu a budu sem i dodávat výtězné videoclipy...takže si výtězné videjko můžete pustit buď nahoře pod záhlavím nebo právě tady v této rubrice...a např. pokud v této anketě vyhraje třeba píseń, která se vám nelíbí, můžete si v této rubrice najít některou jinou, ktrerá
se vám bude líbit víc apod. (a to je myslím celkem výhoda)
Pozor! Do této této rubriky budu dávat pouze výtězná videjka z ankety o nej skladbu a žádná jiná!.Mno vím že je to popsané trochu složitě a zamotaně, ale doufám že to alespoň někdo pochopil XD!
Pokud máte nějaké dotazy k tomuto tématu pište do komentářů! Dík!!!


Patří do nové rubriky→music← aneb vyhodnocení ankety o nej skladbu č.3

22. června 2009 v 16:01 | SwEEt L@Dy :-* |  →music←
Čůůůs! Takžeee asik chcete vědět výsledky ankety o nej skladbu že? Mno..na plné čáře vyhráli...BLACK EYED PEAS-BOOM BOOM POW!!!!! Wooow já sama jsem mocky ráda že vyhráli zrovna ,,bepáci"...Tak já vám sem jdu dát to videjko...jo a možná budu ještě předělávat dess..uvidím mno...Tak čágoo!!!

P.S.Mám neeew SBénko Dou tak se kdyžtak jukněte ZDE na její hezůůů bloček!!!


Vaše SwEEt L@Dy :-*


Jsem magor aneb je tu další dess! x)))

21. června 2009 v 20:18 | SwEEt L@Dy :-* |  →píšu←
Ahojky! Já vím...jsem nenormální a to totálně! Neuběhl ani tejden a je tu new dess! Jsem faktis magooor x)))!!! Mno je celkem hezůůů, hlavně ta Miley je cool ale možná je až moc nevýraznej mno...kdyžtak udělaám novej x))) Mno zejtra se těšte na vyhodnocení anketky o nej skladbu...tak to je asik tak všee! Čusté a těšte se!...a na co???...mno přece na další (neew) dess xDDD!!!


Vaše SwEEt L@Dy :-*

anketa o nej skladbu 3

20. června 2009 v 19:19 | SwEEt L@dy :-* |  →music←
Čauky!Sorry že jsem delší dobu nepřidávala články atd. ale bylá jsem na 3 denním školním výletě...a jelikož nám den předtím nešla v domě elektřina nemohla jsem vám to napsat na blog...mno bylo to celkem fajn...takový hezký zpestření na konci školního roku.Mno ale zpátky k tomu o čem jsem chtěla mluvit (psát)...včera jsem sem úplně zapomněla přidat anketu o nej sladbu (!) takže jí přídávám až teď...mno aby jste na to měli více času můžete hlasovat až do pondělí tohohle týdne!Tak čůůůs!

Vaše SwEEt L@Dy :-*

P.S.Klik na CČ!


Vyhodnocení zápisu SBének...

13. června 2009 v 16:49 | SwEEt L@Dy |  →píšu←
Ahojky,jsem tady kvůli tomu zápisu SB,který jsem sem měla mimochodem dát už včera...no aspoň jsem vám dala ještě den navíc...Takže zapsali se:
Selenka
Claire
girl fOols
Wendulka
Cherry-rose
Purple L@dy
_!Naive_Singer!_
HeDkAsH
Misuna
Andalusanka
didisek2
LucinQa
Ája
a ještě Elyon Portraitová (sice jsem jí měla mezi vymazanými SB,ale napsala mi do komentářů,že chce být nadále mé SB a že jí to mrzí,takže jsem si jí nechala)

Ostatní mají smůlu!Žádná druhá šance není!
A doufám že teď,když mám o míň SB se vám budu věnovat mnohem víc!!!

P.S. Asi jste si všimli že mám neeew dess...doufám že se vám líbí!Mě děěěsněěě mooooc!
Tak se mějteee!!!!


Vaše SwEEt L@DyZápis SBének

8. června 2009 v 19:28 | SwEEt L@Dy :-* |  →píšu←
Achůjky,jsem zde kvůli tomu zápisu SBének...takže pokud se někdo nezapíše do pátku tohoto týdne má smůlu a automaticky ho mažu!Nebojte,dám vám ještě vědet na vaše blogy.A předem už mažu tyto SB:
1.BiLLushQa
2._♥Baddy♥_
3.Monusinna
4.Elyon Portraitová
5.Yizzy
6.Lussianka
Jelikož si mě už smazali nebo mě nemají u sebe na blogu ani zapsanou jako SB... takže smůla.

Moje SBénka jsou zatím:
1.Andalusanka (zapsáno)
2.Misuna (zapsáno)
3.Selenka (zapsáno)
4.Hedkash (zapsáno)
5.AdelQa
6._!Naive_Singer!_ (zapsáno)
7.Ája
8.Kajuna
9.Wendulka (zapsáno)
10.didisek2 (zapsáno)
11.LucinQa
12.Purple L@dy
(zapsáno)
13.Lady.Lorish*
14.Claire (zapsáno)
15.Cherry-rose (zapsáno)
15.girl_fOols (zapsáno)
Takže,doufám že alespoň vy se zapíšete!

Nezlobte se na mě!

4. června 2009 v 17:41 | SwEEt L@Dy :-* |  →píšu←
Ahojky,omluvá se že píšu až těď...tenhle tejden jsme psali celkem dost testů a navíc taťka potřebuje bejt tento týden na compu,protože se musí učit na státnice,které píše příští týden...vím že už vás to určitě dooost štve že sem chodim celkem málo,nepřidávám články,chodím málo na blogy SBének apod, ale prostě jsem taky jenom člověk! A nemyslete si...mě to taky štve! K anketě o nej skladbu..asi už víte že vyhrála sladba č.2 tedy P!NK-SOBER!!! a jelikož sem to videjko dávám s celkém velkým zpožděním,rozhodla jsem se že tento týden tuto anketu vynechám a přidám jí sem až příští pátek, aby jste si tu P!nk trochu užili...Jo a jelikož mám hafooo SBének a fakt mě nebaví je všechny obíhat rozhodla jsem se že v nejbližší době udělám zápis SB! Nebojte,dám vám včas vědět! Jo a asi tak o víkendu jsem přidám novinky ze světa módy na měsíc červen...mno nic..Čauté a nezlote se na mě!


Vaše SwEEt L@Dy :-*